Reklama

Reklama

​Call of Duty: MW 2 i Warzone 2 - niebawem poznamy więcej szczegółów!

Nic tak nie elektryzuje wszystkich graczy Call of Duty: Warzone jak informacje o kontynuacji popularnej strzelanki z gatunku battle royale, o której słyszymy coraz częściej. Najprawdopodobniej datę oficjalnej premiery Warzone 2 poznamy już 15 września.

Call of Duty Next - prezentacja zdradzi więcej o przyszłości serii Call of Duty

To właśnie wtedy Activision ma zaprezentować swoje plany odnośnie najbliższej przyszłości legendarnej serii. Pokaz Call of Duty Next odbędzie się 15 września (sobota). Start wydarzenia przewidziano na godzinę 19:00 polskiego czasu.

Chociaż sporo rzeczy owianych jest jeszcze tajemnicą, to pewne jest, że event niemal w całości skoncentruje się na trzech produkcjach: nadchodzącej głośnej premierze Call of Duty: Modern Warfare II z debiutem 28 października, Call of Duty: Warzone Mobile oraz oczywiście Call of Duty: Warzone 2.

Reklama

To ostatnie dzieło stanowi w ostatnim czasie obiekt rozległych debat wśród fanów gier z gatunku battle royale. Nie da się zaprzeczyć, że oryginalny Warzone wniósł potężną dawkę świeżości nie tylko do wspomnianego gatunku, ale także do ogółu strzelanek dostępnych na rynku.

Pomimo swoich kilku istotnych bolączek (np. częsty zalew oszustów) Warzone odgrywa dużą rolę w świecie gier i nadal cieszy się sporą popularnością. Nic więc dziwnego, że na wieść o kontynuacji Call of Duty: Warzone 2, wszyscy entuzjaści serii ochoczo podnoszą się ze swoich miejsc.

Graczy elektryzuje również fakt, że sequel ma być mocno powiązany z Call of Duty: Modern Warfare 2. Najczęściej w nieoficjalnych doniesieniach podkreślana jest możliwość wykorzystania podobnych mechanik, broni, map i dostępnego arsenału w grze.

Rodzi się tylko jedno zasadnicze pytanie. Czy Call of Duty: Warzone 2 nie będzie klonem Modern Warfare 2 z tą różnicą, że obsłuży tylko i wyłącznie tryb battle royale?

ESPORTER

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy