Reklama

Call of Duty: Vanguard - darmowa próbka multiplayera do końca tygodnia

​Call of Duty: Vanguard - darmowa próbka multiplayera do końca tygodniaCall of Duty: Vanguard już od dziś będzie dostępne za darmo. Gracze bezpłatnie przetestują tryb multiplayer.

Co prawda premiera Call of Duty: Vanguard dopiero co miała miejsce (dokładnie dwa tygodnie temu), ale Activision już przygotowało specjalne wydarzenie dla osób, które jeszcze nie zdecydowały się na zakup gry. Od dziś (tj. 18 listopada) aż do najbliższego poniedziałku włącznie (tj. 22 listopada) tryb sieciowy w najnowszym COD-zie będzie dostępny za darmo dla wszystkich chętnych.

Co ważne, nie będzie to żaden wycinek multiplayera. Activision zapowiedziało, że każdy, kto weźmie udział w bezpłatnej rozgrywce, otrzyma dostęp do kompletnej zawartości. W ciągu pięciu dni darmowej rozgrywki sprawdzimy wszystkie tryby, mapy, broń oraz wszelką zawartość, która pojawi się w grze w okresie testów.

Reklama

Data bezpłatnych testów Call of Duty: Vanguard nie jest przypadkowa. Po pierwsze 17 listopada do gry trafiła jedna z ulubionych przez fanów map - Shipment. A po drugie 19 listopada premierę będzia miał największy konkurent COD-a, czyli Battlefield 2042. Ten jednak nie cieszy się dobrą sławą. Gracze, którzy otrzymali wcześniejszy dostęp do gry, narzekają na większość elementów gry - system klas, liczbę rodzajów broni, mechanikę strzelania, brak tabeli wyników czy problemy techniczne i błędy.

Jednak wracając do Call of Duty: Vanguard, jest też trzeci powód, dla którego Activision mogło się zdecydować na darmowy (długi) weekend z multiplayerem. To niska sprzedaż gry. Na przykład w Wielkiej Brytanii w okresie tuż po premierze rozeszło się o 40 proc. mniej egzemplarzy nowego COD-a niż ubiegłorocznej odsłony serii.

W naszej recenzji wystawiliśmy Call of Duty: Vanguard ocenę 8/10.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama