Reklama

Call of Duty: Vanguard do pobrania i testowania za darmo przez 2 tygodnie

​Chociaż brzmi dosyć niewiarygodnie, ale to jednak rzeczywistość. Activision pokusiło się o udostępnienie całkowicie za darmo Call of Duty: Vanguard, czyli ostatniej gry z kultowej już serii wojennej "Call of Duty". Tryb wieloosobowy będziecie mogli rozgrywać od 30 marca do 13 kwietnia.

Call of Duty: Vanguard to osiemnasta odsłona serii Call of Duty. Tytuł wydany został przez amerykańskich deweloperów z Activision we współpracy ze studiem Sledgehammer Games. Gra osadzona w klimatach II wojny światowej ujrzała światło dzienne na początku listopada ubiegłego roku.

Reklama

Aby wejść na bitewne areny Vanguarda, trzeba oczywiście zapłacić za grę, ale dzięki ofercie przygotowanej przez Activision, najnowsze dzieło z serii Call of Duty wypróbujecie całkowicie za darmo od 30 marca do 13 kwietnia na zasadzie wolnego dostępu (Free Access).

Oferta, o której mowa ma dotyczyć m.in. dwóch nowych map dostępnych w Sezonie 2: Casablanca oraz Gondola.

Warto wspomnieć, że w przeszłości, a dokładnie kilkanaście dni po premierze gry - Activision zdecydowało się na pierwszą tego typu akcję. Wtedy bowiem gracze otrzymali darmowy dostęp do rozgrywki na jeden z listopadowych weekendów. Trochę później (w grudniu) developerzy pokusili się o udostępnienie kilkudniowego darmowego dostępu do gry. Wówczas w pakiecie zaoferowano szereg korzyści (dodatkowe skórki i podwójne doświadczenie).

Call of Duty: Vanguard dostępny jest na: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Vanguard | Activision