Reklama

Call of Duty: Vanguard - pierwszy oficjalny materiał

​Dopiero co pisaliśmy o pierwszych wyciekach dotyczących najnowszej odsłony Call of Duty, a twórcy już przedstawili pierwszy oficjalny materiał z gry.

To co prawda tylko pięciosekundowy teaser opatrzony tekstem: "Front Zachodni", ale to praktycznie wystarczy, aby potwierdzić, że akcja Call of Duty: Vanguard (nie jest to jeszcze oficjalnie potwierdzony, ale prawdopodobny tytuł) rozegra się w okresie drugiej wojny światowej. Jeden z fanów zauważył, że w opublikowanym materiale pojawia się napis "Merville", który może stanowić odniesienie do bitwy, która rozegrała się 6 czerwca 1944 roku, w ramach operacji Tonga.

To pierwszy oficjalny materiał dotyczący Call of Duty: Vanguard. Wcześniej podawaliśmy, że do sieci wyciekły dwie grafiki - na jednej widać broń oraz samolot charakterystyczne dla okresu drugiej wojny światowej, a na drugiej bonusy, które otrzymają gracze składający zamówienia przedpremierowe.

Reklama

Oficjalna zapowiedź nowego COD-a jest już prawdopodobnie blisko. Spekuluje się, że może do niej dojść już 19 sierpnia, podczas specjalnego wydarzenia zorganizowanego w grze Call of Duty: Warzone. W sferze plotek pojawia się też data 25 sierpnia - wtedy odbędzie się Opening Night Live, konferencja poprzedzająca tegoroczną edycję targów Gamescom.

Wygląda na to, że twórcy Call of Duty: Vanguard poradzili sobie z problemami, które - według licznych informatorów - były podczas produkcji na tyle duże, że Activision miało rozważać przesunięcie premiery na przyszły rok. Publikacja pierwszego oficjalnego materiału może oznaczać, że gra trafi na rynek zgodnie z dotychczasową tradycją, czyli w listopadzie. Pozostaje czekać na kolejne oficjalne informacje na jej temat.

ESPORTER

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy