Reklama

Call of Duty: Vanguard – pierwszy zwiastun trybu Zombie

​Poznaliśmy już szczegóły multiplayera Call of Duty: Vanguard, więc przyszedł czas na Zombie. Treyarch rozpoczęło kolejny rozdział trybu PvE od trailera.

Chociaż miłośnicy multiplayera nie są pewnie zadowoleni z aktualnego kierunku rozwoju Call of Duty, fani Zombie nie mają na co narzekać. Tryb PvE doczeka się sporej rewolucji razem z premierą Vanguarda. Activision całkowicie zrezygnowało już z tworzenia alternatywnych trybów i postawiło wyłącznie na Zombie.

Biorąc pod uwagę "sukces" Spec OpsModern Warfare, nie ma w tym nic dziwnego. Zombie zawsze cieszyło się ogromną popularnością i przez te wszystkie lata zebrało wokół siebie sporą społeczność. Tryb jest teraz w rękach Treyarch, które odpowiada nie tylko za ostatnie Zombie w Black Ops Cold War, ale również za Zombie w Vanguardzie.

Reklama

Przedsmak historii Vanguarda dostaliśmy podczas krótkiego pokazu Zombie. Na kanale YouTube Call of Duty 14 października zadebiutował krótki zwiastun. Gracze zostaną wrzuceni w Vanguardzie na mapę Der Anfang, lokację osadzoną w Stalingradzie, którą rządzi nowy czarny charakter, Oberführer Wolfram Von List.

Wygląda na to, że w Vanguardzie tradycja będzie mieszać się z nowościami. Dostaliśmy bowiem potwierdzenie słynnego Pack A Puncha i ogólny zamysł trybu raczej nie ulegnie większej zmianie. Jak co roku dostaniemy jednak sporo nowych mechanik, które urozmaicą rozgrywkę fanom Zombie.

ESPORTER