Reklama

Reklama

Call of Duty: Warzone 2. Nowy błąd pozwala graczom... chować się w ścianach

Nowy rok, nowe exploity w Call of Duty: Warzone 2. Najnowszy z nich może spowodować spore frustracje w społeczności, bowiem gracze mogą schować się w ścianie i stać się nieśmiertelnymi.

Weterani Call of Duty: Warzone doskonale wiedzą, że exploity są nieodłączną częścią battle royale Activision. Początki pierwszej części wiązały się oczywiście z bardzo ciekawym, docenianym przez wielu fanów gatunku gameplayem, ale również z solidną porcją błędów, glitchy oraz mnóstwem cheaterów. Nie inaczej wygląda sytuacja w sequelu.

Wraz z debiutem nowego anti-cheata poprawił się oczywiście problem cheaterów. Trudniej jest już o aimbota czy wallhacka w grze i nie jest to już jeden z głównych powodów, dlaczego gracze tracą cierpliwość do Warzone. Wciąż regularnie pojawiają się jednak różne frustrujące exploity lub glitche, które potrafią zrujnować rozgrywkę wielu osobom.

Reklama

Film obejrzycie pod tym adresem

Najnowszy problem, doskonale zobrazowany na powyższym klipie, wiąże się z graczami wchodzącymi w ściany niektórych budynków. Sytuacja jest już problematyczna o tyle, że gracze są niewidoczni i nie można zadać im obrażeń z zewnątrz. Mogą więc spokojnie siedzieć w ścianach budynku, obserwować ludzi dookoła i czekać na rozwój wydarzeń.

Gdyby jednak tego było mało, korzystający z glitcha gracze mogą również strzelać przez ściany. Autor powyższego wpisu zaczął więc nagle dostawać obrażenia z nieznanego mu kierunku, aż w końcu umarł i wylądował w Gułagu. Dopiero na powtórce zobaczył, że zginął z rąk graczy, którzy schowani byli w ścianie budynku.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Warzone 2

Reklama