Reklama

Reklama

​Call of Duty: Warzone 2. Oto najdziwniejsze zwycięstwo w historii?

Od premiery Warzone 2 minął właśnie tydzień, a my już w tym momencie mamy solidnego kandydata do nagrody za najdziwniejsze królewskie zwycięstwo w popularnej strzelance z gatunku battle royale.

Call of Duty: Warzone 2 debiutował dokładnie 16 listopada. Pomimo początkowych problemów i zalewu negatywnych recenzji, które spadły na dzieło od Activision i Infinity Ward, w zaledwie kilka dni do gry zalogowało się przeszło 25 mln graczy.

Statystyki ze Steama również poświadczają, że zarówno Modern Warfare 2, jak i bazujący na jego mechanikach tryb battle royale Warzone 2 cieszy się ogromną popularnością. Tytuł stale znajduje się w czołowej trójce pod względem liczby zalogowanych użytkowników.

Reklama

Warzone 2 i nietypowe zwycięstwo streamerki. Wystarczy być kierowcą Ubera!

W serwisach streamingowych również odczuć można spory przypływ oglądalności. Streamerka znana pod pseudonimem "Bre Eazyy" postanowiła zrobić coś bardzo nietypowego i tym samym podbić serca wielu fanów produkcji.

Kobieta postanowiła wcielić się w rolę taksówkarza i... rozwozić żołnierzy po całej szerokości rozległej mapy Al Mazrah w Warzone 2. Co ciekawe, takie pacyfistyczne podejście do gry spotkało się z entuzjazmem ze strony graczy i ci nie wykazywali nawet wobec niej żadnych przejawów agresji.

Mało kto się spodziewał, że taki model RPG może przyjąć się w tak dynamicznej, wojennej strzelance jak Warzone 2... A jednak. Gracze chętnie dali namówić się nam podwózkę, a wszystko to zarejestrowane zostało na ponad minutowym klipie, który podbija właśnie sieć. Agresją wykazywać zaczął się dopiero ostatni gracz, który wraz ze streamerką pozostał na polu walki w bardzo wąskiej już strefie. Finalnie zwycięstwo trafiło na konto streamerki "Bre Eazyy", więc kapitalna historia znalazła swój happy end.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy