Reklama

Call of Duty: Warzone 2 - pierwsze przecieki o grze

Jeśli najnowsze przecieki dotyczące Call of Duty: Warzone 2 się potwierdzą, część graczy będzie zadowolona, a część... zawiedziona.

Nie da się ukryć, że zmiany planowane rzekomo przez Activision są dosyć kontrowersyjne. Pierwsze szczegóły na temat Call of Duty: Warzone 2 (jak nieoficjalnie nazywa się nową wersję popularnej sieciowej strzelanki) poznaliśmy za sprawą youtubera o pseudonimie NeroCinema. Jego doniesienia potwierdził renomowany leaker Tom Henderson oraz redakcja VideoGamesChronicle.

Call of Duty: Warzone 2 - czego się dowiedzieliśmy?

W ramach przecieku dowiadujemy się przede wszystkim, że Call of Duty: Warzone 2 będzie bardziej przypominał tryb Blackout znany z Call of Duty: Black Ops 4, niż pierwszego Warzone'a. Jedna ze zmian dotyczy pakietów wyposażenia, które od teraz będziemy zdobywać, wchodząc do budynków zwanych twierdzami i wykonując określone zadania (na przykład rozbroić bombę).

Reklama

NeroCinema podaje też, że w Call of Duty: Warzone 2 powrócą torby i na nich zostanie oparty nowy system ekwipunku. To, ile będziemy mogli mieć przy sobie egzemplarzy broni oraz sprzętu innego rodzaju, będzie zależało od liczby dostępnych slotów.

W Call of Duty: Warzone 2 mamy bawić się na mapie opracowanej na podstawie tej z Call of Duty: Modern Warfare 2. Ponoć znajdziemy na niej te same lokacje (m.in. Highrise), ale dodatkowo pojawi się na niej strzelnica, dzięki której swobodnie przetestujemy poszczególne elementy wyposażenia.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Warzone 2
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy