Reklama

Reklama

Call of Duty: Warzone 2 - pierwsze przecieki o grze

Jeśli najnowsze przecieki dotyczące Call of Duty: Warzone 2 się potwierdzą, część graczy będzie zadowolona, a część... zawiedziona.

Nie da się ukryć, że zmiany planowane rzekomo przez Activision są dosyć kontrowersyjne. Pierwsze szczegóły na temat Call of Duty: Warzone 2 (jak nieoficjalnie nazywa się nową wersję popularnej sieciowej strzelanki) poznaliśmy za sprawą youtubera o pseudonimie NeroCinema. Jego doniesienia potwierdził renomowany leaker Tom Henderson oraz redakcja VideoGamesChronicle.

Call of Duty: Warzone 2 - czego się dowiedzieliśmy?

W ramach przecieku dowiadujemy się przede wszystkim, że Call of Duty: Warzone 2 będzie bardziej przypominał tryb Blackout znany z Call of Duty: Black Ops 4, niż pierwszego Warzone'a. Jedna ze zmian dotyczy pakietów wyposażenia, które od teraz będziemy zdobywać, wchodząc do budynków zwanych twierdzami i wykonując określone zadania (na przykład rozbroić bombę).

Reklama

NeroCinema podaje też, że w Call of Duty: Warzone 2 powrócą torby i na nich zostanie oparty nowy system ekwipunku. To, ile będziemy mogli mieć przy sobie egzemplarzy broni oraz sprzętu innego rodzaju, będzie zależało od liczby dostępnych slotów.

W Call of Duty: Warzone 2 mamy bawić się na mapie opracowanej na podstawie tej z Call of Duty: Modern Warfare 2. Ponoć znajdziemy na niej te same lokacje (m.in. Highrise), ale dodatkowo pojawi się na niej strzelnica, dzięki której swobodnie przetestujemy poszczególne elementy wyposażenia.

Najlepsze tematy