Reklama

Call of Duty Warzone: Do gry trafiła broń tak potężna, że przebija każdą przeszkodę

Dla fanów Warzone nie jest żadną tajemnicą, że MORS to najlepsza dostępna w grze broń snajperska, ale gracze odkryli właśnie, że jest jeszcze potężniejsza niż się do tej pory wydawało.

Twórca internetowy Adiofreak umieścił w internecie nagranie, które udowadnia, że MORS jest w stanie przebić się przez każdą przeszkodę, o ile ma zamontowaną lufę ładunku fotonicznego i amunicję antymateriałową. Na filmie widać, że Adiofreak pokonuje przeciwnika, strzelając do niego przez podłoże. Na innym nagraniu zaś zabija wroga jednym strzałem, przy czym pocisk przelatuje przez ściany budynku.

Zapewne niedługo twórcy gry zaktualizują broń, niwelując jej niszczycielskie właściwości, tym bardziej, że odkrycie Adiofreaka robi już kolejne okrążenie w internecie, szczególnie na forach i w dyskusjach poświęconych Warzone. Ale zawsze istnieje niewielka szansa, że swoje możliwości zawdzięcza amunicji materiałowej, która po prostu działa tak jak powinna i MORS nadal pozostanie potężną giwerą.

Reklama

Suche statystyki pokazują, że MORS jest lepszy od takich karabinów snajperskich jak KATT-AMR czy XRK Stalker. Szybciej namierza się nim przeciwników, pociski z niego wystrzelone lecą z większą szybkością, prędkość strzelania jest większa, szybciej się z nim biega, szybciej też można go zamienić na inną broń. Oczywiście statystyki czasu przeładowania też ma lepsze. A jeśli to dla was za mało, to za jej pomocą możecie być w stanie zabić przeciwnika jednym strzałem z praktycznie każdej odległości, o ile załaduje się do niej wspomnianą amunicję antymateriałową. A teraz jeszcze gracze otrzymali wisienkę na torcie w postaci możliwości przebijania się przez dowolny materiał. Cóż, spieszcie się wypróbować jej możliwości, dopóki twórcy nie postanowią jej "naprawić".

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty Warzone | Call of Duty: Warzone
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy