Reklama

Call of Duty: Warzone może niebawem otrzymać tryb dla 200 graczy

​Call of Duty: Warzone już wkrótce może otrzymać tryb battle royale dedykowany aż 200 graczom. Co ważne, wcześniej o takiej opcji wspominali sam szef Infinity Ward odpowiedzialnego za grę.

Nie jest zaskoczeniem, że Infinity Ward szykuje w Call of Duty: Warzone tryb dla 200 graczy, z kolei zaraz po premierze battle royala jeden z deweloperów przyznał, iż testowano tego rodzaju opcję. Szef studia, Patrick Kelly przyznał wówczas, że jakiś czas po debiucie gry ekipa umożliwi potyczki z 200 graczami. Wszystko wskazuje na to, że termin zwiększenia dotychczasowego limitu ze 150 użytkowników zbliża się wielkimi krokami. Do sieci wrzucono screeny z wydarzenia, w ramach którego w weekend dało się zagrać w multiplayer nowego Call of Duty bezpłatnie.

Reklama

Jeden z nich, prezentujący menu, wskazuje na obecność niedostępnych aktualnie wariantów rozgrywki - mowa o BR 200 (battle royale), Plunder 200 oraz BR Juggernaut. Czy to oznacza zwiększenie liczby składów, która teraz wynosi 4? Nie wiadomo, ale jest na to realna szansa. W ramach przepustki sezonowej do czwartego sezonu dodano ważną dla uniwersum Call of Duty postać Kapitana Price'a, aczkolwiek nie zabrakło także nowych skórek dla pojazdów czy broni. Ponadto przewidziano darmową broń dla wszystkich w postaci automatu FENNEC i karabinu szturmowego CR-56 AMAX.

Warto przypomnieć, że Warzone spotkał się z ogromnym zainteresowaniem ze strony społeczności i zaraz po starcie grę odpaliło 30 milionów osób. Wynik ten udało się podbić do 50 milionów graczy w ciągu miesiąca. Call of Duty: Warzone to jednak nie tylko battle royale, ale też tryb Grabieży polegający na uzbieraniu większej ilości pieniędzy od przeciwników. Zabrakło tutaj Gułagu, gdzie trafiamy po przegranej walce, tocząc bój z losowym wrogiem o powrót na mapę.

Marcin Jeżewski - ITHaardware.pl

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Warzone

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy