Reklama

Call of Duty: Warzone - nadchodzi rozwiązanie problemu rozłączających się kontrolerów

​Raven Software odpowiada na feedback fanów Call of Duty: Warzone. Niedługo powinniśmy dostać rozwiązanie, które doskwierało mocno w ostatnich dniach graczom konsolowym.

Call of Duty: Warzone miewa swoje problemy, poważne lub mniej, ale trzeba oddać Raven Software, że na bieżąco reagują na komentarze społeczności i starają się sprawnie rozwiązywać najpoważniejsze problemy. Wysokim priorytetem stał się w rezultacie niedawno bug powodujący rozłączanie się kontrolerów.

Posiadacze Xbox Series XPlayStation 5 cierpią ostatnio na problem, który rozłącza ich kontrolery w trakcie meczu, bez żadnego wyraźnego powodu. Zazwyczaj spowodowane jest to odpięciem pada na PC albo rozładowaną baterią na konsolach. Tutaj dzieje się to bez żadnej przyczyny i podczas pojedynku z rywalem może całkowicie odebrać nasze szanse na zwycięstwo.

Reklama

Gdyby tego było mało, bug naprawia się wyłącznie po zrestartowaniu gry. Ponowne podłączenie pada nic nie zmienia i nie pozwala graczom wrócić do trwającego meczu. Warzone trzeba zrestartować, rezygnując tym samym z rozgrywanego meczu.
Nic więc dziwnego, że tak poważny problem szybko dotarł do Raven Software. Twórcy poinformowali niedawno o posiadanym rozwiązaniu i planują niedługo zaimplementować tę zmianę. Możemy śmiało założyć, że nastąpi to w tym lub przyszłym tygodniu.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL