Reklama

Call of Duty: Warzone - Raven usuwa jeden z trybów, a gracze nie są zadowoleni

Drobne problemy w świecie Call of Duty: Warzone. Ku zaskoczeniu fanów, Raven Software zdecydowało się na usunięcie jednego z popularnych trybów gry.

Raven Software opublikowało niedawno tygodniowa playlistę, która trwa aktualnie w Call of Duty: Warzone. W okresie od 13 do 19 czerwca dostępne będą konkretne tryby gry. W oczach deweloperów jest to sposób, aby regularnie wprowadzać do gry trochę świeżości. Gracze mogą sprawdzać się regularnie w różnych trybach, zamiast trzymać się jednego i w końcu czuć, że gameplay staje się nużący.

Reklama

Ogłoszenie aktualnej playlisty tygodniowej spotkało się jednak ze sporą frustracją. Gracze mogą aktualnie wziąć udział w Lockdown Quads na Rebirth Island, Plunder Quads na Urzkistanie oraz w Resurgence Solos, Trios oraz Quads. Nie jest to oczywiście pełna lista trybów i zagrać można jeszcze w kilka innych, znanych wielu weteranom Warzone, ale brakuje wśród nich jednego.

Graczom szybko rzucił się w oczy fakt, że Resurgence nie ogramy już w duecie. Jeżeli chcemy spróbować swoich sił w battle royale wspólne z jednym znajomym, musimy brać udział w Trios albo Quads, gdzie towarzyszyć będą nam losowi sojusznicy. W komentarzach na Reddicie oraz Twitterze widać frustrację graczy i zdziwienie nietypową decyzją Raven Software.

Aktualna tygodniowa playlista dobiega powoli końca i deweloperzy na dniach ogłoszą prawdopodobnie plany na następną rotacje trybów gry. Możliwe więc, że do Raven dotarł feedback graczy i Resurgence Duos powróci dla wszystkich, którzy preferowali taki wariant popularnej mapy. Dziwi jednak sam fakt, że tryb ten w ogóle zniknął i z czterech różnych trybów Resurgence zdecydowano się zrezygnować tylko z Duos.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Raven zdecydowało się usunąć jeden z popularnych trybów. W marcu 2024 roku z Call of Duty: Warzone zniknął Battle Royale Duo. Możliwe, że analityka Raven wskazuje na niewielką popularność tych trybów i zdecydowali się na chwilę je odsunąć, aby zwiększyć zainteresowanie innymi wariantami. Jak widać jednak na tym przykładzie, zawsze ktoś ucierpi na tego typu decyzji.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Warzone | Activision
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy