Reklama

Call of Duty: Warzone – Season 5 Reloaded przyniósł nerfy do popularnego karabinu

​W połowie piątego sezonu Call of Duty: Warzone światło dzienne ujrzała kolejna, większa aktualizacja. Oprócz wprowadzenia paru nowych trybów i kilku skinów do broni, twórcy zdecydowali się namieszać nieco w balansie broni.

Call of Duty: Warzone podąża tym samym schematem aktualizacji od swojej premiery w marcu zeszłego roku. Zawsze duże zmiany i nowy content przynosi początek sezonu, kiedy gracze dostają nowego Battle Passa, różne wydarzenia i mnóstwo motywacji do regularnej gry. Potem podobnych rozmiarów patch pojawia się w połowie sezonu, w ramach delikatnego urozmaicenia rozgrywki.

Właśnie dotarliśmy do połowy piątego już sezonu. Na serwerach jest już dostępna kolejna aktualizacja z serii Reloaded, która tym razem wprowadziła nieco zmian w balansie broni. Patch notesy opublikowane przez Raven Software świecą się na czerwono od przeprowadzonych nerfów.

Reklama

Głównym poszkodowanym ostatniej aktualizacji jest Krig 6. Ucierpiały obrażenia na bliskim i średnim dystansie oraz odległość, z której karabin ten zadawał maksymalne obrażenia. Chociaż Krig zajął Raven najwięcej czasu w tej aktualizacji, nie wygląda to na zbyt groźne nerfy. Różnica pomiędzy tą bronią a resztą karabinów powinna po prostu zmaleć.

Krig nie jest jednym karabinem, który doczekał się nerfów. Delikatnie osłabiono również C58, EM2 i Assault Rifle Bravo. Buff do sprint out time’u Grozy ma z kolei przybliżyć ją nieco do SMG. W połączeniu z nerfami do OTs 9, type 63 oraz PPSh-41 ostatnia aktualizacja może namieszać nieco w mecie Warzone. Następny tydzień powinien pokazać, jak najlepsi gracze zaadaptowali się do wprowadzonych zmian i które bronie sprawdzają się teraz najlepiej na polu bitwy.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty Warzone

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy