Reklama

Call of Duty: Warzone - skin czyni większość modelu postaci niewidzialnym

​Gracze zaczęli powoli wbijać setny poziom w Call of Duty: Warzone i odkrywać tajniki nowych skinów. Jeden z nich jest w stanie zapewnić graczom ogromną przewagę.

Weterani Call of Duty: Warzone dobrze są już zaznajomieni z tematem niewidzialnych skinów. Niektóre utrudniały spostrzeżenie ich na większych odległościach, a inne całkowicie znikały z pola widzenia. Ten problem niestety powrócił.

Tym razem dotyczy on skina Awoken Francis, który odblokowuje się na ostatnim, setnym poziomie Battle Passa. Dostajemy obiecująco wyglądającego operatora z charakterystyczną, pomarańczową maską na głowie.

Jak widać na powyższym wideo, na większych dystansach na mapie widać wyłącznie tę pomarańczową głowę rywala. Podobnie jak w wielu tego typu bugach, jeżeli oddalimy się na pewną odległość od rywala uzbrojonego w ten skin, całkowicie znika jego ciało i zostaje wyłącznie głowa.

Reklama

Z doświadczenia wiemy na szczęście, że chociaż te błędy okazjonalnie powracają na serwery Warzone, szybko są również adresowane. Niedługo możemy spodziewać się więc drobnego patcha, który rozwiąże problem Awoken Francisa.

Najlepsze tematy

Reklama