Reklama

Call of Duty - wyciekły materiały z odsłony planowanej na 2023?

​To raczej niespotykana sytuacja. Choć nie wiemy póki co prawie nic na temat przyszłorocznej edycji Call of Duty, w ramach najnowszego przecieku poznaliśmy szczegóły dotyczące odsłony planowanej na... 2023 rok.

Prędzej można by się było spodziewać nieoficjalnych doniesień na temat zapowiedzianego na przyszły rok Call of Duty: Modern Warfare 2, nad którym pracuje studio Infinite Ward. Tymczasem do sieci trafiły nieoficjalne materiały, z których możemy dowiedzieć się całkiem sporo o nienazwanej jeszcze nawet odsłonie, która ujrzy światło dzienne jesienią 2023 roku.

Na grafikach, które trafiły do sieci, oglądamy przede wszystkim menu znajdujące się póki co w fazie roboczej, ale wyciekły także ujęcia z samej gry. Co najważniejsze, planowany na 2023 rok Call of Duty ma kontynuować podserię Black Ops. Oznaczałoby to, że  produkcja studia Treyarch przeniesie nas na współczesne pole walki z elementami futurystycznymi.

Reklama

Call of Duty 2023 - co jeszcze wiadomo?

Na podstawie screenów można wywnioskować, że w kolejnym COD-zie pojawią się strzykawki służące do leczenia, a także gadżety takie jak lina z hakiem czy kamuflaż taktyczny. Prawdopodobnie odblokujemy je podczas zabawy. Serwis Game Rant sugeruje ponadto, że na jednym z ujęć widzimy mapę, która może być odświeżoną Moskwą, znaną z pierwszego Call of Duty: Black Ops.

Na screenach, szeroko komentowanych m.in. na Reddicie, widać również, że w planowanym na 2023 rok COD-zie pojawią się trzy tradycyjne tryby: kampania single player, multiplayer oraz Zombie. W module sieciowym pojawią się także najprawdopodobniej umiejętności wzorowane na zdolnościach specjalistów z Call of Duty: Black Ops 3. Z kolei miejsce perków zajęły wszczepy (czipy), co podkreśla futurystyczny charakter gry.

Oczywiście nie możemy mieć pewności, że powyższe screeny są autentyczne. A nawet jeśli, pochodzą z bardzo wczesnej wersji gry. Do premiery jeszcze wiele może się zmienić.

Screeny dostępne tutaj: https://imgur.com/a/yMbnqNK

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL