China Top 2017: Pewna wygrana AGO Gaming w pierwszym meczu

​Bardzo udany start w China Top 2017 Shenzhen zaliczyli gracze AGO Gaming. Polska formacja bez większych problemów poradziła sobie z Flash Gaming.

Przed spotkaniem wydawało się, że AGO będzie miało niełatwe zadanie, gdyż w tym roku Flash udowodniło już, że potrafi grać. Początek pierwszej mapy potwierdzał te przypuszczenia, gdyż w większości chińska formacja prowadziła 4:2.

Od tego momentu jednak w spotkaniu prym zaczęli  wieść Polacy, którzy jeszcze w pierwszej połowie zaczęli skuteczniej bronić dostępu do bombsite'ów, wychodząc na prowadzenie 10:5. Po zmianie stron przewaga "Aniołów" nie ulegała wątpliwości, dzięki czemu dość pewnie zapisały one mapę na swoje konto.

Podopieczni Mikołaja "miNIr0xa" Michałkówa rozpoczęli rywalizację na train z wysokiego C, wygrywając aż 9 rund z rzędu. Dopiero w dziesiątej odsłonie Flash przerwało serię rywala, po chwili dokładając kolejny punkt na swoje konto.

AGO szybko jednak powróciło do zdobywania rund, ponownie dominując nad przeciwnikiem. Ostatecznie polska formacja nie pozwoliła oponentowi na powiększenie dorobku punktowego, łatwo wygrywając spotkanie.

AGO Gaming - Flash Gaming 2:0 (16:7 - mirage, 16:2 - train)

W następnym meczu w ramach turnieju wicemistrzowie Polski zmierzą się z TyLoo. Stawką pojedynku będzie awans do finału zmagań. Ewentualna porażka Damiana "Furlana" Kisłowskiego i spółki sprawi, że znajdą się oni w drabince przegranych.

Dowiedz się więcej na temat: AGO Gaming | miNIr0x | TyLoo | Furlan