Reklama

Chwile grozy na Twitch.tv. Włosy streamerki niemal stanęły w ogniu

​Do nietypowej i groźnej sytuacji doszło na jednej z transmisji na Twitchu. Streamerka znana w internetowym świecie pod pseudonimem "Woofy" rozkładała karty z popularnej kolekcjonerskiej gry - Pokemon TCG. Wystarczyła chwila nieuwagi, by jej bujna fryzura... zapaliła się.

Pokemon Trading Card Game, mimo że swoją premierę miał ponad dwie dekady temu, nadal cieszy się niesłabnąca popularnością. Kolekcjonerskie karty przyciągają także uwagę wielu użytkowników znanej platformy streamingowej - Twitch.tv, na której to ludzie chętnie oglądają swoich ulubionych twórców rozpakowujących wspomniane karty, w celu poszukiwania jakiegoś unikalnego, rzadkiego nabytku.

Właśnie ta czynność wypełniała czas na jednej z ostatnich transmisji Bri "Woofy" Kristine - artystki i streamerki, jak również miłośniczki wszelkiej maści anime, która prężnie funkcjonuje na Twitchu ze swoją działalnością. Dziewczyna skierowała kamerę bezpośrednio na stół i otwierała kolejne karty w poszukiwaniu tej jednej, upragnionej i drogocennej - Charizard VMAX.

Reklama

Wystarczyła chwila nieuwagi, by stało się coś nieprzewidzianego i równie tak samo niebezpiecznego. Na krótkim klipie widzimy, jak "Woofy" znika poza kadr kamery, sięgając prawdopodobnie po następne karty. Kolejne obrazki prezentują już z kolei klatki niczym z filmu akcji i grozy jednocześnie.

Dziewczyna dopiero po kilku sekundach zdała sobie sprawę z tego, że jej fryzura zapaliła się od świeczki znajdującej się na stole. Na szczęście jednak, sytuacja została dosyć szybko zażegnana i obeszło się bez jakiegokolwiek uszczerbku na zdrowiu. "Nic się nie stało. Zrobiłam po prostu głupstwo" - przyznała na swoim Instagramie gwiazda internetu, która stała się teraz jeszcze bardziej popularna ze względu na klip, który sukcesywnie podbija sieć.

ESPORTER