Reklama

Reklama

Cloakzy częścią Loaded Management Firm

​Jeden z popularniejszych profesjonalnych zawodników w Fortnite dołączył do firmy zarządzającej content creatorami.

Chociaż Dennis "Cloakzy" Lepore ostatecznie nie zakwalifikował się do rozpoczynającego się już w piątek Fortnite World Cup, jego wartość wyrasta grubo ponad scenę esportową. Długie zaangażowanie w rozwój drużyny Fortnite FaZe Clanu oraz pond 3 miliony obserwujących na social mediach czynią z niego jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w środowisku battleroyale.

Cloakzy uchodzi za utalentowanego gracza, dobrego przyjaciela dla wielu osób będących częścią różnych scen esportowych oraz świetnego streamera. Wciąż znajduje się on na trzecim miejscu pod względem liczby zarobków w Fortnite według Esports Earnings. Informacja Hollywood Reportera o dołączeniu zawodnika do Loaded Management Firm nie jest więc większym zaskoczeniem.

Reklama

Dennis Lepore dołącza tym samym nie tylko do jednej z największych firm w tej branży, ale również przedstawiciela takich postaci jak DrLupo, Ninja czy Shroud. W krótkich oświadczeniach obie strony wyraziły dużą ekscytację rozpoczetą współpracą i dali do zrozumienia, że zarówno Loaded, jak i Cloakzy, w swoich dziedzinach są w absolutnej czołówce.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy