Reklama

Cloud9 ogłasza swój skład na kolejny sezon League of Legends

​Plotki stały się prawdą. Po tygodniach spekulacji Cloud9 poinformowało o swoim pełnym importów i szalonych decyzji składzie, który spróbuje podbić Amerykę Północną w kolejnym sezonie LCS.

Amerykańskie League of Legends jest w trakcie bardzo ciekawego offseasonu. Na dobre nie zdążyliśmy nawet jeszcze przyjrzeć się zmianom poczynionym przez Riot Games w samej grze, bo każdy kolejny dzień przynosi kolejne plotki, ogłoszenia lub raporty. Tym razem przyszedł czas na oficjalną informację prosto od organizacji.

Cloud9 oficjalnie ogłosiło swój skład na wiosenny split LCS. Na topie zagra Summit, były zawodnik Liiv Sandbox, w dżungli zostaje blaber, Fudge przenosi się na środkową aleję, w roli ADC pojawi się Berserker, a u jego boku staną Winsome oraz Isles. O tym składzie wiedzieliśmy już od kilku dni, ale wciąż wymaga on kilku wyjaśnień.

Reklama

Przede wszystkim, warto przypomnieć, że Fudge nie łamie zasady importów, ponieważ jest reprezentantem Oceanii. Jako import nie jest zaliczany również Winsome. Grał on do tej pory na amatorskiej scenie koreańskiej, ale urodził się w Stanach Zjednoczonych, więc wciąż należy do regionu LCS. Importami w składzie Cloud9 są w rezultacie Summit oraz Berserker.

Już w swoim pierwszym tweecie dotyczącym nowej drużyny C9 zapowiedziało rywalizację dwóch supportów. 19-letni Winsome będzie rywalizował o miejsce w podstawowej piątce z Islesem, który ma za sobą udany sezon w Akademii.

ESPORTER