Reklama

Reklama

Cloud9 ogłasza żeński skład Valoranta

​Rozwój sekcji Valoranta w Cloud9 trwa w najlepsze. Kolejnym krokiem w kierunku dominacji sceny jest nowa drużyna. Jedna z największych amerykańskich organizacji właśnie podpisała żeński skład.

Cloud9 w profesjonalną scenę Valoranta jest zaangażowanie niemalże od jej początku. TenZ okazał się niedawno najlepszym graczem na amerykańskim serwerze, a cała drużyna regularnie rywalizowała w najważniejszych turniejach. Na tym jednak nie kończy się najwyraźniej sekcja Valoranta Cloud9.

Organizacja poinformowała ostatnio o swoim kolejnym projekcie. Fani mogą przywitać w rezultacie Cloud9 White, żeńską drużyną Valoranta, w której skład wchodzą Alexis "alexis" Guarrasi, Annie "Annie" Roberts, Jasmine "Jazzyk1ns" Manakil, Katsumi i Melanie "meL" Capone.

Reklama

Piątka kobiet, znana wcześniej jako MAJKL, ma już na swoim koncie jeden turniej z Ignition Series, FTW Summer Showdown. Był to bez wątpienia jeden z argumentów, który zwrócił uwagę organizacji na ten skład.

Cloud9 z kolei dołącza do Dignitas jako kolejna marka z żeńską drużyną Valoranta. Oprócz głównej do tej pory sceny amerykańskiego Valoranta rozwija się tym samym kolejne środowisko, całkowicie zdominowane przez kobiety. Cloud9 White, z możliwością trenowania przeciwko męskiej drużynie C9, szykuje się na solidnego faworyta kolejnych turniejów.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Valorant

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy