Reklama

Co może wyniknąć ze współpracy Fortnite z Among Us?

​Szykuje się jeden z najciekawszych crossoverów w branży gier komputerowych. Według najnowszych doniesień i pogłosek, najgorętsza produkcja od Epic Games - Fortnite, zacznie współpracę z hitem ubiegłego roku - popularnym Among Us’em.

Studio Epic Games nie zwalnia tempa. W świecie Fortnite dzieje się bardzo dużo, a to i tak chyba mało powiedziane, by dokładnie sprecyzować rewolucje i nowinki wprowadzane do tego uniwersum. Ostatnio na łamach portalu informowaliśmy, że w tej popularnej grze z gatunku battle royale, swój koncert miała gwiazda światowej muzyki - Ariana Grande.

Fortnite i Among Us zaczną współpracę?

Teraz, najnowsze doniesienia wskazują, że Fortnite połączy swoje siły i zacznie współpracę z wielkim hitem minionego roku - Among Us’em, stworzonym przez deweloperów z InnerSloth.

Reklama

Jeśli wierzyć informacjom udostępnionym przez użytkownika "HYPEX" na Twitterze, wspomniana kolaboracja jest dopiero planowana. Patrząc jednak na skuteczność przecieków tej osoby, prawdopodobieństwo na to - jest naprawdę bardzo duże, więc fani nie powinni być zawiedzeni.

W plikach gry, odnaleziono bowiem nazwy, które charakterystyczne są dla gry Among Us. Występują między innymi takie lokacje i odniesienia jak: Electrical, Sabotage, Factory, Lab, Security. Pierwsze i jedyne skojarzenie jakie się więc w tym przypadku rodzi to: Among Us.

Nie wiadomo jednak, jak miałoby to wyglądać. Pojawiają się spekulacje, że Fortnite mógłby doczekać się miejsc na mapie, które przeniesione byłyby ze wspomnianego Amonga. Być może również, Epic Games zdecyduje się zrobić to mniej ekspresyjnie i zmusi graczy do poszukania analogii w inny sposób. Często też wspomina się o specjalnych zadaniach w Fortnite, które mogłyby związane być w pewien sposób z tymi, które rozwiązuje się w produkcji od InnerSloth.

ESPORTER

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy