Reklama

Reklama

Counter-Strike 1.6 z aktualizacją

​Counter-Stike 1.6 nie jest do końca zapomniany przez Valve. Producent gry niedawno wydał do niej nową aktualizację.

Można zaryzykować stwierdzenie, iż CS 1.6 to produkcja, która na zawsze zmieniła obraz gier multiplayer. Twór stał się w zasadzie kultowy, a wpływ na to miał jego globalny zasięg, jak i fakt, że to w niego zaczęły być rozgrywane jedne z najpopularniejszych esportowych zmagań, co mocno napędziło cały rynek.

Długo 1.6 nie miało sobie równych, nawet gdy Valve wydało nowszą edycję produkcji - Counter-Strike: Source. Dopiero najnowszy produkt - Global Offensive, był odpowiednim "strzałem", dzięki czemu "cs" poszedł z duchem czasu, a lwia część graczy przerzuciła się na nowszą wersję.

Reklama

Do dziś jednak wielu ludzi lubi pograć w starszą produkcję. Okazuje się, że o "legendarnej" wersji CS pamiętają nawet producenci gry. Mianowicie niedawno dokonali oni aktualizacji w grze. Wprawdzie zmiany nie są znaczne, lecz warto zwrócić uwagę, że jednak są. Valve zdecydowało się bowiem naprawić niektóre błędy oraz dodać ulepszenia do poszczególnych broni. Ponadto komenda sv_cheats będzie kontrolowana wyłącznie przez serwer. Na dodatek uczestnicy rozgrywki mogą już widzieć ilość pieniędzy i punktów zdrowia innych graczy.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy