Reklama

CS:GO: 18-latek trafił skina wartego 150 tysięcy dolarów!

18-letni, początkujący gracz CS:GO postanowił otworzyć na start swojej przygody z grą kilka skrzynek, by zgarnąć jakiekolwiek skiny do swojego ekwipunku. Nieopisana musiała być jego radość, gdy jego oczom ukazał się Karambit Case Hardened Blue Gem o zawrotnej wartości.

Skiny CS:GO tracą na wartości, lecz nadal można się na nich nieźle dorobić

Kolekcjonerzy w CS:GO narzekają, iż w związku z pracami nad Counter-Strike 2 część skinów w grze znacznie traci na wartości. Mimo to nadal niemal że każdego dnia dochodzi do transakcji na grube tysiące lub nawet setki tysięcy dolarów. 

Myśląc o skórkach o zawrotnej wartości, pewnie na pierwszą myśl przychodzi wam do głowy AWP Dragon Lore. Cena, jaką musimy zapłacić za tego skina, nie umywa się jednak do innych skórek, jak np. Karambit Case Hardened Blue Gem, którego po zaledwie kilkudziesięciu godzinach spędzonych w grze, miał szczęście trafić jeden z 18-latków.

Reklama

Grał w grę zaledwie kilkadziesiąt godzin - trafił na żyłę złota

Nie brakuje graczy, którzy od niemal samego początku wydania gry Counter-Strike: Global Offensive próbowali trafić coś interesującego w skrzynkach, wydając na to fortunę. Dobrym przykładem takiej osoby jest Piotr "izak" Skowyrski, którego openingi we wcześniejszych latach elektryzowały nas wszystkich. Filmik Piotrka z nieudanych prób otwierania skrzynek biły na YouTube rekordy popularności, a mem "Co? GROTTO!" raz na zawsze zapisał się na kartach historii slangu graczy CS:GO.

Istnieją jednak gracze, których trudno nie odnieść wrażenia, że Gaben obdarzył wyjątkowym szczęściem. Przykładem takiej osoby jest niewątpliwie 18-latek, który spędzając zaledwie 34 godziny w CS:GO, zdecydował się otworzyć kilka skrzynek i trafił Karambita Case Hardened Blue Gem. Do młodego chłopaka odezwał się znany streamer i ekspert od skórek CS:GO - ohnepixel, który wycenił jego zdobycz na około 150 tysięcy dolarów! Nie wykluczył jednak równocześnie, że nastolatek może zarobić na skinie nawet ponad 200 tysięcy dolarów.

ESPORTER
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy