Reklama

Reklama

​CS:GO. Niesamowita akcja podczas jednego z meczów podbija teraz sieć

Starcie pomiędzy drużynami GamerLegion i Cloud9 podczas trwającego turnieju IEM Rio Major 2022 rozgrzało kibiców do czerwoności. Szczególnie jedna akcja, o której huczy teraz cały internet, skradła serca fanów CS:GO.

Niesamowita akcja w CS:GO porwała kibiców

Niecodzienna sytuacja wydarzyła się na Mirage, drugiej rozgrywanej w tym starciu mapie. Na tablicy widniał wynik 13:13, co oznaczało, że znajdowaliśmy się właśnie w kulminacyjnym momencie rozgrywek. Cloud9 grało po stronie atakującej i zanosiło się właśnie z zamiarem wejścia na bombsite B.

W pewnej chwili Sergey "Ax1Le" Rykhtorov wyskoczył z pałacu przez okno i zabił przeciwnika, będąc w locie... jednym nabojem... trafiając go bezpośrednio w głowę. Po chwili co prawda sam poległ na polu walki, ale dzięki tej brawurowej akcji Cloud9 dopisało do swojego konta kolejną rundę, a finalnie cały mecz zwyciężyło 2 do 0, awansując tym samym do głównej fazy turnieju.

Reklama

Każdy, kto kiedykolwiek używał AK47 CS:GO wie, że broń ta ma bardzo duży rozrzut, a oddawanie z niej trafnych strzałów podczas skakania i bycia w powietrzu jest praktycznie niemożliwe. Nic więc dziwnego, że nad zagraniem reprezentanta C9 rozpływają się teraz wszyscy. Trudno jednak stwierdzić, na ile zawodnikowi dopisało na szczęście, wszak "Ax1Le" należy do czołówki najlepszych graczy. Jednak skuteczny strzał w takim wykonaniu występuje może w jednym na sto przypadków.

Film prezentujący akcję z niesamowitym strzałem podbija teraz sieć, tymczasem Cloud9 przystępuje właśnie do kluczowej fazy IEM Rio Major 2022, w której w szranki stanie 16 ekip walczących o najcenniejsze w świecie CS:GO trofeum i pulę w wysokości 1,25 mln dolarów.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy