Reklama

Reklama

Czas na drugi dzień Esport Tour 2022 Series #2

​Już dzisiaj dowiemy się kto dołączy do zawodników z Iron Branch i opuści Grupę A z drugiego miejsca. Rozgrywki rozpoczną się o 12:00 na kanale Twitch CyberwolvesTV meczem przegranych, w którym zobaczymy 777 oraz BLUEJAYS.

Zawodnicy obu drużyn będą walczyli o występ w deciderze Grupy A, który rozegra się około 15:30, a teamem, któremu zwycięzcy pierwszego spotkania będą musieli stawić czoła będzie EC Brugge.

Dzisiejsze mecze zapowiadają się bardzo emocjonująco. Poziom zaprezentowany przez wszystkie drużyny był pokazem imponujących umiejętności i strategii, dlatego trudno jednoznacznie przewidzieć wynik, jakim zakończą się rozgrywki pierwszej z grup turnieju.

Według predykcji eksperci na drugim miejscu Group A widzą norweską formację 777. Zdobywcy pierwszej lokaty udowodnili jednak, że w line-upie tej edycji znalazło się kilka czarnych koni, które jeszcze nie raz zaskoczą nas w tym turnieju swoimi popisami na mapach CS:GO.

Reklama

Faza grupowa potrwa do 29. czerwca włącznie, a 1. lipca rozpoczną się ćwierćfinały. Transmisje z wszystkich meczów można oglądać na Twitch.tv - link poniżej:

Dokładny rozkład grup i harmonogram rozgrywek dostępny jest na HLTV. Więcej informacji o turnieju znajduje się na stronie cyberwolves.pl/esport-tour.

Najlepsze tematy

Reklama