Reklama

Daequan zapowiada swój pierwszy stream po powrocie

​Po blisko dwóch latach przerwy Daequan i Hamlinz powrócili do tworzenia contentu. Większość widzów cały czas czeka jednak, kiedy Daequan zorganizuje swój pierwszy stream po powrocie.

Daequan i Hamlinz za czasów świetności Fortnite’a byli jednymi z najpopularniejszych streamerów Twitcha. Obaj zrobili sobie jednak przerwę od tworzenia contentu, odpoczęli od ciągłego grindu i wrócili po prawie dwóch latach z długo wyczekiwanym ogłoszeniem.

Daequan i Hamlinz poinformowali, że są teraz częścią NRG i mieszkają razem z innymi twórcami w willi ochrzczonej imieniem "Thoom House". Hype na ich powrót zdążył już nieco opaść, a my dalej nie widzieliśmy żadnego konkretnego contentu z ich strony. Ma się to zmienić już w piątek wieczorem.

Reklama

Daequan na swoim Twitterze napisał, że pierwszy stream po powrocie odbędzie się w piątek 24 września o 23:00 polskiego czasu. Potwierdziły się też przypuszczenia, że nie będzie już skupiał się na battle royale Epic Games. Daequan określił się mianem "variety streamera", czyli możemy spodziewać się z jego strony zarówno gier single player, jak i reagowania na filmy z YouTube.

Można też śmiało założyć, że na pierwszy stream przyjdzie sporo widzów. Kiedy film z powrotu słynnego duo oglądał na Twitchu Myth, oglądało go ponad 100 tysięcy osób.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama