Reklama

Reklama

Damonte rozstaje się z 100 Thieves. Skupi się na streamowaniu

​100 Thieves zdecydowało się pożegnać ze swoim midlanerem. Damonte, który w tym sezonie przeszedł do drużyny z Golden Guardians, nie weźmie udziału w letnim splicie LCS.

Damonte to zdecydowanie jeden z ulubionych midlanerów amerykańskiej widowni. Chociaż na jego pozycji w LCS pojawiła się ostatnio spora konkurencja i ciężko nazwać go topowym midlanerem, wielu fanów ligi chce oglądać go na najwyższym poziomie. Niestety latem będzie to możliwe wyłącznie na Twitchu i YouTube. 

Kiedy 100 Thieves poinformowało, że do ich składu dołączy Abbedagge, zrezygnowanie z Damonte stało się jasne. Po latach próśb ze strony fanów 100T sięgnęło po midlanera spoza LCS i to właśnie wokół byłego gracza Schalke 04 planuje zbudować skład na letni sezon.

Reklama

Dodatkowy kontekst dla odejścia Damonte dostarczył sam zawodnik na swoim koncie na Twitterze. Nie udało mu się znaleźć drużyny na letni sezon i doszedł do wniosku, że nie chce latem grać w żadnej Akademii. Jak sam stwierdził, wszystko ułożyło się w kierunku regularnego streamowania i próby tworzenia contentu wokół League of Legends.

Przez następnych kilka miesięcy Damonte planuje w rezultacie streamować i skupić się wyłącznie na rozwoju swojej marki. Jednocześnie dał jednak do zrozumienia, że nie jest to emerytura i jeżeli nadarzy się ku temu odpowiednia okazja, chętnie wróci do LCS.

ESPORTER

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy