Reklama

Reklama

Dardoch chce wrócić do gry na scenie esportowej

​Jeden z najbardziej kontrowersyjnych graczy amerykańskiego League of Legends chciałby spróbować swoich sił w LEC lub ERL. Szykujcie się na powrót Dardocha!

Dardoch jest bardzo regularnym tematem dyskusji na amerykańskiej scenie League of Legends. Jeszcze niedawno był uważany za ogromny talent, ale jego ostatnie podejścia do gry w LCS nie skończyły się niestety sukcesem. W lidze pojawiły się nowe talenty, a Dardoch został nieco zapomniany. Według raportu Esportmaniacos, w przyszłym roku jungler chce znów dać o sobie znać.

Głównym celem Dardocha ma być znalezienie drużyny w LEC. Wygląda jednak na to, że jest gotowy przejść najpierw przez drużyny niższego tieru i udowodnić organizacjom, że zasługuje na miejsce w najbardziej prestiżowej europejskiej lidze. Były jungler Dignitas rozważa podobno grę w ligach regionalnych albo LLA.

Reklama

Najważniejszym pytaniem pozostaje oczywiście to, czy Dardochowi uda się rozwiązać problemy z jego nastawieniem do gry w drużynie. Do tej pory był to ten najczęściej poruszany w jego kontekście temat. Możliwe, że zmiana klimatu i przeprowadza do Europy dobrze mu zrobi i pozwoli nauczyć się lepiej funkcjonować w drużynie.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: League of Legends

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy