Reklama

Data miner znalazł nowe bronie nadchodzące do Modern Warfare

​Data minerzy cieszą się ostatnio sporą popularnością wśród społeczności Modern Warfare. Chociaż Activision konsekwentnie pozbywa się różnych przecieków, docierają do nas informacje o coraz większej ilości planowanej w grze zawartości.

Zaledwie kilka dni temu na oficjalnym subreddicie Modern Warfare pojawiła się informacja o 13 nowych Operatorach, jakie najprawdopodobniej planuje dodać do swojej gry Infinity Ward.

Teraz rozchodzi się jednak o rzeczy dużo konkretniejsze, bronie oraz tryby. Data miner Mr. Jarni pochwalił się wczoraj na Twitterze swoimi odkryciami. Wśród odkopanych w plikach gry nowinek znalazły się TAR-21, Vector oraz kusza. Dwie pierwsze bronie to bez wątpienia nostalgiczna wycieczka dla fanów Call of Duty. TAR-a wielu z Was kojarzy pewnie jeszcze z Modern Warfare 2, a Vector święcił triumfy w Ghost.

Reklama

Pojawiły się również głosy o pojawieniu się w grze trybu Infected. Pomysł, który rozpoczął się od żartu na Prima Aprilis, w Black Ops 4 przerodził się w 80-osobową walkę o przetrwanie na mapie Blackouta. Patrząc jednak na to, jak mocno Infinity Ward inspiruje się przeszłością, możemy zobaczyć Infected w starym, klasycznym stylu Modern Warfare.

Na ten moment większość materiałów opublikowanych przez Mr. Jarniego została już oczywiście zdjęta z internetu. Chociaż może to wielu osobom psuć planowane przez IW niespodzianki, dobrze widzieć, że twórcy patrzą w przyszłość i planują dla swojej społeczności porządną dawkę nowej zawartości.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Modern Warfare

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy