Reklama

Reklama

Dataminerzy odkrywają kolejne bronie w Apex Legends

​Respawn nie musi odzywać się zbyt często. Pliki ich gry mówią same za siebie.

Konto na Twitterze RealApexLeaks opublikowało wczoraj pięć broni, które dataminerzy odnaleźli w plikach Apex Legends. Nie będzie wielkim zaskoczeniem dla nikogo informacja, że sporo z nich jest mocno związanych z Titanfallem 2, którego korzenie mocno utkwiły w nowym battleroyale od Respawn Entertainment.

Nie znamy oczywiście jeszcze zadnych szczegółów, oprócz samego wyglądu broni oraz ich potencjalnego przeznaczenia. Archer to bez wątpienia rocket launcher, Defender wydaje się bronią z mocnymi, ładowanymi strzałami, EPG to energetyczny rifle z Titanfalla, a na detale dotyczące Snowballa i ARL będziemy musieli chwilę zaczekać.

Reklama

Do tej pory jedyną nową bronia, jaka pojawiła się w Apexie był Havoc. Od tego czasu niewiele słyszeliśmy o potencjalnym zwiększeniu arsenału graczy, nie wspominając o konkretnych zapowiedziach czy datach premiery.

Możliwe jednak, że skoro niektórzy są w stanie sami wyciągnąć informacje z tego, co znajduje się w plikach gry, deweloper będzie teraz chętny do regularnych ogłoszeń.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Apex Legends

Reklama