Reklama

Deluxe Ski Jump 2 powered by Rockstar Energy Drink już 3 grudnia!

​Dawno, dawno temu, w dalekiej i mroźnej Finlandii, pewien młody, ambitny programista, Jussi Koskela, zaczął eksperymentować z tworzeniem kodu grafiki przewijanej w bok. Kilkanaście miesięcy później powstał Deluxe Ski Jump 2, który od ponad 20 lat jest w sercach Polaków, ale nie tylko, bo tytuł był i jest ogrywany na całym świecie! Czy znacie osobę, która nigdy nie grała w DSJ’a w szkole, czy w zaciszu domowym? My nie.

Zima się rozpoczęła, pierwszy śnieg spadł, sezon skoków narciarskich ruszył, tak więc poznańska agencja GG League przy współpracy z Media Direction OMD, Rockstar Energy Drink, x-kom, Dell, Windows oraz Game Pass ogłasza projekt Deluxe Ski Jump 2 powered by Rockstar Energy Drink, który odbędzie się już 3 grudnia!

Za nami już pierwsze ogłoszenia duetów, które zjawią się na miejscu w Esports Performance Center w Warszawie. Są nimi:

Reklama
  • Wojciech Gola & Robert Pasut
  • Slayproxx & Lewus
  • LukiSteve & vstzky
  • Kinga Kujawska & Maciej "Morgen" Żuchowski

Ostatnie dwa duety będą sukcesywnie ogłaszane na profilach social media GG League. Na wydarzeniu #DSJ2ROCKSTAR pojawią się znane postacie ze środowiska polskiego Youtube’a oraz Twitch’a. Łącznie 6 duetów, czyli 12 zawodników podejmie się rywalizacji w Deluxe Ski Jump 2 oraz rozgrzewce w tytule Game Pass "Gang Beasts".

Rozgrzewce? Dokładnie tak. Zawodnicy zanim podejmą się rywalizacji na 8 skoczniach, dzięki Game Pass, będą mogli zaliczyć rozgrzewkę w jednym z tytułów dostępnych na tej platformie. Wybór gry był prosty - będzie ogromna dawka śmiechu. W Gang Beasts przejmujemy kontrolę nad nieco "pokracznymi" postaciami, przypominającymi kolorowe żelki, a celem zabawy jest rywalizacja z przeciwnikami poprzez walkę wręcz, zrzucanie z rozmaitych platform czy wpychanie na pułapki. W trakcie transmisji będzie możliwość dla widzów zdobycia swojego kodu Game Pass, który po wpisaniu w profil aktywuje konto Premium na platformie.

Zaraz po tym gracze przejdą do Deluxe Ski Jump 2. 6 duetów, 8 skoczni, 16 skoków na głowę na małych, średnich, czy też dużych obiektach. Jakich dokładnie?

Oprócz standardowej sumy punktów, komentatorzy będą mieli do dodania swoje trzy grosze. Każdy duet w pewnym momencie transmisji będzie mógł od nich otrzymać dodatkowe punkty. Noty będą zawierać odległość, styl skoku i oczywiście lądowanie.

Oficjalna transmisja eventu odbędzie się na kanale - https://www.twitch.tv/goodgame_league. Rywalizacja rozpocznie się o godzinie 16:00.

Esporter/materiały prasowe
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy