Reklama

Disguised Toast powrócił na Twitcha

​Fani Teamfight Tactics, Hearthstone i OfflineTV czekali na ten moment od dwóch lat. Disguised Toast podjął ostateczną decyzję i po dwóch latach przerwy postanowił wrócić na Twitcha.

Ostatnie dwa lata Disguised Toast spędził na Facebooku. Był on jednym z pierwszych dużych streamerów, który zdecydował się na ten ruch i skuszony oferowanymi mu pieniędzmi zmienił platformę. Toast pojawiał się czasami na Twitchu, robiąc wszystko, na co pozwalały mu ograniczenia umowy z Facebookiem, i mówił, że cieszy się z podjętej decyzji. Na nowej platformie mógł trochę bardziej odpocząć i nie martwić się o czyhającą na niego konkurencję.

Jego umowa niedawno dobiegła końca i dla większości fanów stało się jasne, że ich ulubiony streamer ponownie zmieni platformę. Toast kilka dni temu pojawił się na transmisji jednej ze swoich znajomych streamerek i powiedział otwarcie: "Nie mam jeszcze podpisanej umowy i nie wiem, gdzie będę streamował".

Reklama

Wczoraj wieczorem ogłoszono wreszcie oficjalną decyzję. Na Twitterze Toasta pojawił się krótki materiał wideo zapowiadający jego powrót na Twitcha i informujący o pierwszej transmisji.

Dla Toasta ostatecznie zdaje się to mieć większy sens. Na Twitchu ma bardzo wielu znajomych i większość OfflineTV wciąż trzyma się fioletowej części streamingowej wojny. Toast wielokrotnie pojawiał się przez ostatnie dwa lata na różnych transmisjach na Twitchu i do tej platformy jest mu prawdopodobnie dużo bliżej.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: twitch.tv
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy