Reklama

Reklama

Doskonały kostium Widowmaker

​Valentina Kryp to mieszkanka Buenos Aires. W sieci znana jest bardziej jako "vkryp". Argentynka jest influencerką i streamerką. Zajmuje się tworzeniem i prezentowaniem cosplayów różnych postaci. Kilka dni temu "ożywiła" Widowmaker z gry Overwatch ze studia Blizzard Entertainment. Efekt jest oszałamiający.

​Valentina Kryp to mieszkanka Buenos Aires. W sieci znana jest bardziej jako "vkryp". Argentynka jest influencerką i streamerką. Zajmuje się tworzeniem i prezentowaniem cosplayów różnych postaci. Kilka dni temu "ożywiła"  Widowmaker z gry Overwatch ze studia Blizzard Entertainment. Efekt jest oszałamiający.

Cosplay to rodzaj hobby, sztuki. Cosplayerzy zajmują się tworzeniem strojów upodabniających ich do różnych fikcyjnych bohaterów. Najczęściej są to postacie z gier wideo lub filmów fantasy.

Pasjonaci tego typu artyzmu bardzo często czerpią inspirację z mangi (komiksy) lub produkcji anime (filmy animowane) - najczęściej z Japonii. Ważnym elementem cosplayów jest z reguły bodypainting - czyli sztuka malowania ciała.

Cosplayerów bardzo często można spotkać na różnych imprezach tematycznych. Najbardziej znanymi eventami związanymi z tą dziedziną sztuki są Poznań Game Arena, Pyrkon (obie w Poznaniu), Falkon w Lublinie czy Intel Extreme Masters odbywający się w Katowicach.

Reklama

W tych miejscach można spotkać najczęściej fanów gier wideo - najczęściej z gatunku RPG, ale nie tylko. Popularne w ostatnich latach postacie chociażby związane z Fortnite: Battle Royale.

Bohaterką niniejszego amteriału będzie mieszkanka Argentyna znana wielu jako "vkryp". Zaprezentowała ona cosplay z popularnej gry esportowej Overwatch. Cosplay zaprezentowany na portalu społecznościowym Reddit.com zdobył uznanie wielu fanów. Doskonale wykonany został nie tylko cosplay, ale także broń, którą na co dzień posługuje się growa postać.

Strój składa się z purpurowo-różowego kostiumu. Ekspeci oceniają, że wykonanie jest najwyższych lotów. Począwszy od wykonania body, przez włosy, nakrycie głowy, pomalowanie koloru skóry czy oraz broń. Argentynka w swoich dłoniach trzyma karabin snajperski, który jest tak bardzo podobny, że można go pomylić z tym, który znamy z gry.

Bez wątpienia jest to jeden z najlepszych cosplayów Widowmaker, jakie kiedykolwiek ujrzały światło dzienne. Tuż po opublikowaniu wielu fanów myślało, że jego przedstawienie to zrzut ekranu z rozgrywki. Oniemieli, gdy dowiedzieli się, że to rzeczywisty cosplay.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy