Reklama

Reklama

Duety w Apex Legends już na stałe

​Sieciowa strzelanka Apex Legends od samego początku stawiała na rywalizację w drużynach, w przypadku braku znajomych dobierając nam losowych nieznajomych z całego świata. Gracze od samego początku dopraszają się także o możliwość zmniejszenia drużyn, jak w PUBG czy Fortnite.

Twórcy odpowiadali na takie prośby, wprowadzając duety. Te pojawiały się w grze już kilka razy, lecz zawsze tylko na ograniczony okres, po którym wracaliśmy do większych drużyn. W przyszłym tygodniu jednak opcja zabawy w parach powróci do gry i zostanie w niej już na dobre - ogłoszono.

Wszystko to w ramach wydarzenia "Obyczaje przodków", które potrwa od 7 kwietnia do 21 kwietnia. Od 7 kwietnia Duety pojawią się w grze obok Tercetów. Odbędzie się również stała rotacja map, która da graczom możliwość grania w Duety i Tercety na mapach Kings Canyon oraz World's Edge.

Reklama

Prowlery to spore bestie, które w ramach operacji "Obyczaje przodków" napotkamy na mapie. Nie jest to całkowita nowość i już w poprzednich wydarzeniach sezonowych Apex Legends przychodziło nam zmagać się ze zmodyfikowanymi warunkami potyczek na przygotowanej przez twórców mapie.

W ramach wydarzenia "Obyczaje przodków" otrzymamy także możliwość wykonywania codziennych wyzwań i zdobywania przedmiotów kosmetycznych. Podobnie jak w przypadku "Przejęcia systemu" zdobędziemy maksymalnie 1000 punktów za każdy zestaw, a te będą się zmieniać codziennie.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy