Reklama

Duże zainteresowanie mobilną wersją CoD'a

​Call of Duty Mobile może okazać się sporym sukcesem. Wedle danych zaprezentowanych przez Activision zainteresowanych mobilną wersją gry jest ponad dziesięć milionów osób.

Jakiś czas temu twórcy CoD'a ogłosili, iż ich produkcja trafi również do graczy preferujących grę na telefonie. Produkcja tworzona przez należącego do Tencent studia TIMI ma łączyć w sobie elementy świata z Black Ops oraz Modern Warfare. W sieci pojawił się zwiastun tego, co otrzymają gracze:

Okazuje się, iż choć gra nie weszła jeszcze oficjalnie na rynek, to nie brakuje zainteresowania produkcją. Najnowsze dane mają wskazywać, jakoby doszło do ponad dziesięciu milionów wstępnych zgłoszeń o grę w Google Play Store.

Taką informację można było usłyszeć podczas specjalnego spotkania w Activision. W całej sprawie warto zwrócić uwagę, że na systemie iOS nie można dokonać wstępnej rejestracji. Nad tym problemem aktualnie skupiać się będzie producent gry.

Reklama

Na razie nie wiadomo, kiedy odbędzie się oficjalna premiera gry mobilnej. Pewne jest natomiast to, iż pojawi się ona na całym świecie. Konkretnie chodzi tu o Chiny, z którymi niejednokrotnie pojawia się problem przy próbie dotarcia do tego rynku.

ESPORTER
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy