Reklama

Dwie nowe bronie w Fortnite

​Najnowsza aktualizacja Fortnite: Battle Royale oznaczona symbolem 16.40 przyniosła wiele ciekawych oraz istotnych dodatków. Gracze zainteresowani są z całą pewnością dwoma nowymi broniami. Czy zmieni to taktykę na grę wśród zawodników tytułu od Epic Games?

Aktualizacja, która trafia na serwery oznaczona numerem 16.40 niesie za sobą wiele bardzo istotnych zmian względem wcześniejszego stanu. Na mapie pojawiła się między innymi mała wysepka, dodano pakiety skórek, plecaków i innych kosmetycznych dodatków. Najbardziej graczy jednak interesuje to, co ma realny wpływ na rozgrywkę. Mowa oczywiście o broniach, które są głównym narzędziem do unicestwienia rywali.

Regularna zmiana w arsenale broni dostępnym w grze jest bardzo charakterystyczną cechą postępowania Epic Games w Fortnite. Gracze niejednokrotnie narzekają na to, że muszą przyzwyczajać się co chwilę do nowych przedmiotów, a jeśli to już nastąpi, one znikają z serwera. Wiele wskazuje na to, że teraz po raz kolejny przyjdzie przyswajać się do nowych "pukawek".

Reklama

Do gry trafią dwie nowe bronie - rewolwer oraz karabin. Pierwszy z nich będzie typowym, wręcz legendarnym sześciostrzałowcem. Według opisów, jeden strzał ma zabierać średnio 24 punktów obrażeń, co jest całkiem niezłym wynikiem, jak na pistolet. Oprócz tego czas przeładowania to 2,1 sekundy.

Co spodziewane - dużo większe spustoszenie będzie siał karabin. Jego siła obrażeń to 38 punktów zdrowia, a czas przeładowania identyczny jak w przypadku rewolweru. Pojemność magazynka ma wynosić dość standardowe 30 nabojów. Na razie nie wiadomo, jak będą wyglądały szczegółowe statystyki broni do poszczególnych klas. Taka informacja powinna pojawić się w najbliższych dniach i wtedy się dowiemy, jak wielki wpływ te bronie mogą mieć na rozgrywkę.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Epic Games

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy