Reklama

Dziesiąty sezon Fortnite oznacza wielki wybuch

​Już wkrótce darmowa strzelanka battle royale Fortnite rozpocznie dziesiąty sezon zmagań rankingowych, co jest wydarzeniem oczekiwanym przez miliony graczy na całym świecie. Nie wiemy jeszcze zbyt wiele na temat nowych atrakcji, lecz wiele wskazuje na to, że czeka nas... wielki wybuch.

Wielu gracze tego właśnie się spodziewało, ponieważ wielka, świecąca kula nad jeziorem Loot Lake już od pewnego czasu wydaje się być gotowa do eksplozji - przez ostatnie kilka dni na jej powierzchni pojawia się coraz więcej pęknięć, zwiastując nadchodzącą katastrofę oraz większe przetasowania.

Teraz Epic Games opublikowało oficjalny teaser, który w nieco ponad minutę prezentuje, że kula faktycznie eksploduje. Zaraz później postać przemieszcza się przez kosmiczną przestrzeń pełną elementów i momentów z poprzednich sezonów zmagań rankingowych w Fortnite.

Reklama

"W sezonie X czas zakrzywia się, a Punkt Zerowy traci stabilność. Niezależnie od tego, czy z nostalgią wspominacie przeszłość, czy też nie możecie doczekać się przyszłości, w całym sezonie na odkrycie czeka mnóstwo atrakcji!" - wyjaśniają twórcy z Epic Games.

W ramach dziesiątego sezonu na wyspie zaczną pojawiać się lokacje, które były uważane za zaginione, jednak teraz wyglądać będą zupełnie inaczej... W planach są także nowe pojazdy - mechy BRUTALI. Te bezlitosne maszyny przeznaczone są dla dwóch współpracujących ze sobą graczy.

Nowy sezon oznacza także debiut karnetu, a w nim ponad 100 nagród do zdobycia - nadal za 950 V-dolców. Tym razem przy zakupie karnetu bojowego natychmiast otrzymujemy stroje X-Lord i Katalizator. Awansując karnet na kolejne stopnie zdobędziemy dalsze nagrody.

W tym sezonie nowością w karnecie bojowym są misje. Zdobywamy bowiem nagrody, wykonując szereg celów tematycznych, co prowadzi w najróżniejsze zakątki wyspy. Jest też wreszcie możliwość podarowania karnetu znajomemu, na wszystkich platformach, do 15 sierpnia.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy