Reklama

Reklama

EA nie pozwoliło Trainwrecksowi wziąć udział w turnieju Apex Legends

Trainwrecks, popularny streamer Twitcha i założyciel jednego z większych podcastów na tej platformie, chciał ostatnio wziąć udział w turnieju Nickmercsa w Apex Legends. Przeszkodziło mu w tym EA.

Trainwrecks to bardzo nietypowa postać Twitcha. Znany jest przede wszystkim ze swojego podcastu, na którym pojawiają się dziesiątki popularnych streamerów. Regularnie widywaliśmy go też w Warzone czy Apex Legends.

Ostatnio Trainwrecks zajmuje się jednak przede wszystkim . Przesiaduje długiego godziny na swoim streamie, stawiając ogromne pieniądze na internetowe gry losowe. Hazard był bardzo kontrowersyjnym tematem na Twitchu przez ostatnich parę miesięcy.

Ostatecznie delikatnie ucichł i widzowie przeszli do kolejnych dramatów. Teraz tematyka streamów Trainwreca wraca, bowiem jego zamiłowanie do hazardu przeszkodziło mu we wzięciu udziału w turnieju Nickmercsa w Apex Legends.

Reklama

Podczas swojego streama Nickmercs powiedział, że jego menadżer dostał telefon od EA z informacją, że nie chcą by Trainwrecks był zaangażowany w ten turniej. Nick musiał w rezultacie oddać miejsce Traina dla kogoś innego, czego ten nie omieszkał skomentować na swoim Twitterze.

ESPORTER

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy