Reklama

EA Sports FC 24: Legendarny stadion zagości w grze - to już potwierdzone!

EA Sports FC 24 nadchodzi wielkimi krokami. Pierwsi gracze będą mogli uruchomić tę produkcję już 22 września. Zanim jednak to nastąpi, ogłaszane są nowe wieści na temat tej gry. Teraz dowiedzieliśmy się o nowym stadionie.

Tysiące graczy oczekuje na EA Sports FC 24

Już za kilkanaście dni posiadacze usługi EA Play będą mogli po raz pierwszy zagrać w EA Sports FC 24. Gra spotyka się z bardzo dużymi oczekiwaniami ze strony fanów gier piłkarskich. FIFA 23 - czyli ostatnia część serii trwającej 30 lat, jest dobrze ocenianą produkcją, więc gracze chcieliby, by ten trend wzrostowy był nadal utrzymany. Według relacji beta-testerów, gra nie różni się wiele od FIF-y 23, co jest dobrą i złą informacją jednocześnie.

Reklama

Zła jest dla tych, którzy chcieliby poważniejszych zmian wraz z nadejściem nowej marki w grach piłkarskich, a dobra dla fanów FIF-y 23, która jak wspomnieliśmy wyżej, była dosyć dobrze oceniana przez środowisko. Jedną ze zmian w nadchodzącej produkcji są nowe stadiony. Właśnie potwierdzono jeden z nich. To obiekt, na który czekano od dawna.

Słynne Ibrox Park trafi do EA Sports FC 24!

Rozgrywki ligi szkockiej były popularne w naszym kraju szczególnie w pierwszej dekadzie XXI wieku. To wtedy tamtejsze boiska podbijali Maciej Żurawski czy Artur Boruc. Szczególnie Boruc cieszył się wielką sławą i został bohaterem kibiców Celticu Glasgow. Szczególnie zapamiętane były występy polskiego bramkarza w rozgrywkach Ligi Mistrzów, gdzie zatrzymywał najlepszych piłkarzy grających na "Starym Kontynencie". Największym rywalem Celticu od dziesiątek lat jest Rangers i to właśnie ich stadion trafi już wkrótce do EA Sports FC 24.

Ibrox Park, bo tak brzmi nazwa tego obiektu, jest jednym z najbardziej legendarnych stadionów na Wyspach Brytyjskich. Arena wybudowana w 1899 roku cieszy się ogromnym prestiżem. Gracze od dawna narzekali na to, że ten legendarny szkocki stadion nie jest dodany do gry. Teraz to się zmieni, co ucieszyło fanów w mediach społecznościowych.

Wcześniej w sieci pojawiły się informacje o tym, że również Celtic Park zostanie zaimplementowany do gry. Te dwa stadiony z Glasgow tworzą wielką historię wyspiarskiego futbolu i ich obecność w nadchodzącej produkcji jest istotna dla tysięcy graczy.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: EA Sports FC 24

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy