Reklama

Reklama

EC Kyiv czy Sangal? Dziś wielki finał Esport Tour 2022 Series #2

​Zacięta walka o miejsca w decydujących starciach turnieju zakończona. Po wczorajszych półfinałowych eliminacjach już wiemy, kto zawalczy o trofeum zwycięzcy.

W pierwszym meczu półfinału EC Kyiv zmierzyło się BLUJAYS. Gra od początku była bardzo wyrównana, a po pierwszej mapie na prowadzenie wysunęli się Macedończycy. Po przeniesieniu się na kolejną, sytuacja zmieniła się diametralnie - EC Kyiv zdominował przeciwników doprowadzając do remisu, a na trzeciej mapie nie pozwalając im na powrót, zakończył spotkanie wynikiem 2:0.

W drugim z meczów wczorajszego dnia mogliśmy oglądać pojedynek Sangal vs B8. Obie drużyny walczyły zaciekle o awans do finału. W pierwszej części przewagę zyskało Sangal, zwyciężając mapę 16:9. Na kolejnej mapie przeciwnicy z B8 odrobili jednak straty, doprowadzając do remisu. Decider rozegrał się na Dust2. Mimo naprawdę wyrównanej walki, ostatecznie to Sangal powróciło na prowadzenie i wygrało mecz 2:1.

Reklama

Dzisiaj rozegrają się finałowe spotkania tej serii turnieju.

Dzień meczowy rozpocznie pojedynek o 3. miejsce, w którym o 12:00 spotkają się B8 oraz BLUEJAYS. Czy Macedończycy ponownie sięgną po srebro?

Wielki finał zaplanowano na godzinę 15:30. W tym najważniejszym starciu Esport Tour 2022 Series #2 o pierwsze miejsce zawalczą zawodnicy EC Kyiv i Sangal.

Kto już dziś zostanie zwycięzcą i sięgnie po wspaniałe turniejowe trofeum? Zapraszamy na transmisję live od 12:00 na Twitch.tv.

Esporter/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Esport Tour 2022

Reklama