Reklama

Echo pierwszą gildią, która pokonała Sanctum of Domination

​Europa wróciła na szczyt. Po dominacji compLexity Limit przyszedł czas na zmianę na szczycie rankingu gildii w World of Warcraft. Tytuł World’s First Sanctum of Domination trafił do Echo.

29 czerwca w World of Warcraft: Shadowlands zadebiutowała aktualizacja Chains of Domination. Jak przystało na większy patch, razem z nowymi przedmiotami pojawiły się nowe lokacje, dungeon oraz główne danie tej aktualizacji - raid Sanctum of Domination.

Zgodnie z tradycją gildii World of Warcraft, tydzień temu ruszył wyścig o tytuł World’ First, pierwszej gildii, która ukończy nowy Raid na mitycznym poziomie trudności. Po dwóch tygodniach przygotowań i tworzenia strategii na Heroicu, przyszedł czas na rywalizację. Chociaż dwójka faworytów, compLexity Limit i Echo, cały czas utrzymywali się na szczycie, był to dużo bardziej wyrównany wyścig niż kilka poprzednich.

Reklama

Zaraz po Limit i Echo do Sylvanas, ostatniego bossa Sanctum of Domination, doszło jeszcze kilka amerykańskich i europejskich gildii. Realną szansę na pokonanie bossa i zdobycie tytułu World’s First miało więc aż pięć różnych gildii. To Echo ostatecznie okazało się silniejsze od swoich rywali i kiedy ich amerykańscy przeciwnicy spali, przygotowując się do resetu, Europejczycy rozprawili się z Sylvanas.

Nie obyło się oczywiście bez emocji. Podczas ostatniego bossa strategię Echo zrujnował nawet sam Blizzard, zmieniając bossa z dnia na dzień, a obie gildie wielokrotnie były o pół procenta od pokonania Sylvanas.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama