​ECS: Virtus.pro pokonane przez mousesports

W piątek dwa pojedynki w ramach ECS Season 6 stoczyli zawodnicy Virtus.pro. Polacy przegrali z mousesports.

Rywalizacja między formacjami rozpoczęła się na inferno, gdzie od początku prym wiedli gracze międzynarodowej formacji. Chrisj „chrisJ” de Jong i spółka konsekwentnie powstrzymywali ataki oponenta, dzięki czemu objęli oni zdecydowane prowadzenie (13:2). Po zmianie stron „Myszy” szły za ciosem, tylko przez chwilę oddając inicjatywę oponentom. W ostatecznych rozrachunku nic to jednak nie zmieniło, gdyż faworyci pewnie doprowadzili spotkanie do końca.

Virtus.pro – mousesports 7:16 – inferno

Druga potyczka zaczęła się od mocnego uderzenia Polaków, którzy wyszli na prowadzenie 6:0. Od tego momentu do końca połowy punkty zdobywała jedynie międzynarodowa drużyna. W drugiej połowie „VP” na chwilę doprowadziło do remisu (9:9), lecz od tego momentu ich oponenci zdobyli pięć rund z rzędu. „Niedźwiedzie” starali się jeszcze odrobić straty, ale ta sztuka im się nie udała.

Virtus.pro – mousesports 12:16 - mirage