Reklama

​ELEAGUE Premier: Astralis mistrzem

Zakończyła się kolejna edycja ELEAGUE Premier. Mistrzem rozgrywek zostało Astralis, które w finale pokonało Team Liquid.

Zakończyła się kolejna edycja ELEAGUE Premier. Mistrzem rozgrywek zostało Astralis, które w finale pokonało Team Liquid.

Decydujące spotkanie zostało rozegrane do dwóch wygranych map. Najpierw formacje zmierzyły się na inferno wybranym przez Liquid. Tam jednak amerykańska drużyna zderzyła się ze ścianą, gdyż Duńczycy całkowicie zdominowali mapę, pewnie zapisując ją na swoje konto.

Następnie doszło do bardziej wyrównanej rywalizacji na nuke. Po pierwszej połowie sprawa wyniku była otwarta, gdyż podopieczni Wiltona „zewsa” Prado prowadzili 8:7. Gdy „Stralis” przeniosło się na stronę broniącą, Skandynawowie zdobyli przewagę, ostatecznie zamykając mecz z korzyścią dla siebie.

Astralis – Team Liquid 2:0
(16:5 – inferno, 16:12 – nuke)

Po wyłonieniu zwycięzcy wyróżniono najlepszego zawodnika zmagań. Tym razem statuetka MVP powędrowała w ręce Nicolaia „device'a” Reedtza. Snajper „Stralis” na osiem rozegranych map siedmiokrotnie miał dodatni bilans zabójstw do zgonów.

Klasyfikacja ELEAGUE Premier:

1. Astralis – 500.000$
2. Team Liquid – 200.000$
3-4. mousesports, Natus Vincere – 80.000$
5-6. fnatic, MIBR – 40.000$
7-8. Cloud9, FaZe Clan – 30.000$

Reklama

Patryk Głowacki

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Astralis | Team Liquid | eleague premier

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy