Reklama

Elon Musk chce zostać influencerem, a MrBeast planuje mu w tym pomóc

​Krótka wymiana zdań pomiędzy dwiema, znanymi postaciami sugeruje kolaborację, której nie spodziewaliśmy się zobaczyć na zagranicznym YouTube.

Konto na Twitterze szefa Tesli i SpaceX od dłuższego czasu jest bardzo wyjątkowym miejscem w internecie. Elon Musk objawiał się już tam jako zapalony gracz i osoba, którą można bardzo szybko polubić. Znany jest tam również z licznych dowcipów i memów.

Nikogo nie zdziwił więc fakt, że 50-letni Elon Musk przed weekendem poinformował na Twitterze o swojej chęci zostania influencerem. Postawił otwarte pytanie dla swoich obserwujących, że rozważa odejście z pracy i zostanie full-time influencerem, na co bardzo szybko zareagował MrBeast.

Reklama

"Nauczę Cię, jak zgarniać wyświetlenia na YouTube!" - odpowiedział założyciel jednego z największych kanałów na YouTube.

Elon Musk prawdopodobnie nie jest gotowy oddać w cudze ręce całego swojego biznesu, żeby zacząć streamować na Twitchu. Może jednak ta interakcja przyniesie nam nieco więcej Muska na YouTube. Już jego występ w Meme Review Pewdiepie’a pokazał doskonale, że internet go uwielbia. MrBeast zapewne znalazłby również jakiś oryginalny sposób, żeby zaangażować Elona w swój content.

ESPORTER
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy