Reklama

Emotka związana ze słynną Wakandą w Fortnite

​Współpraca Epic Games z Marvel Studios nabiera tempa. W Fortnite: Battle Royale pojawiła się emotka "Wakandański Salut". Można ją zdobyć wykonując konkretne zadania w grze. Kolejne tego typu "smaczki" dla fanów słynnych komiksów oraz filmów już wkrótce.

Niedawno informowaliśmy, że Epic Games nawiązuje ponowną współpracę ze słynnym Marvelem. Dobre stosunki pomiędzy producentami Fortnite’a, a serii o Superbohaterach już panują od dawna. To między innymi w najsłynniejszym battle royale’u odbywała się promocja dwóch części filmowych przygód AVENGERS. Wydaje się, że kolejne elementy z Marvel Studios są kwestią czasu. Teraz została dodana emotka gry związana z miejscem zamieszkania słynnej "Czarnej Pantery" .

W produkcie od Epic Games są dostępne wyzwania pod wiele mówiącym tytułem "Wakanda na wieki". Jedną z nagród za wykonywanie questów jest emotka "Wakandański Salut". Zadania te są bardzo proste.

Reklama

Na przykład należy rozegrać dziesięć spotkań czy odwiedzić łatwo-dostępną lokację. To jednak nie wszystko. Można zagrać nawet skórką "Czarnej Pantery". Gracz nie otrzymuje jej za darmo, jak opisywaną emotkę, lecz dostępna ona jest za V-Dolce. Jak zauważyli niektórzy użytkownicy, słynna postać widnieje jako NPC, czyli bohater niezależny.

Można zatem się spodziewać, że "Pantera" będzie naszym sprzymierzeńcem lub wrogiem na jednym z nowopowstałych trybów. Do niego być może prowadzą tajemnicze portale, które niedawno pojawiły się na mapie Fortnite’a.

Wszystko jednak otoczone jest tajemnicą i nie można o niczym powiedzieć na sto procent. Kolejne sekrety są odkrywane z dnia na dzień, co z pewnością podgrzewa emocje wśród fanów. Możemy być jednak pewni, że zainteresowani Marvelem mogą być w pełni usatysfakcjonowani dodatkami.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje