Reklama

Reklama

EnVy zatrudniło... szachistki

​Organizacja EvNy zdecydowała się na bardzo nietypowy ruch w swojej działalności. Włodarze projektu poszli po aktualne trendy, kontraktując nowych streamerów. Mowa o siostrach, które na co dzień zajmują się... szachami.

EnVy to jedna z najbardziej znanych marek w esportowym świecie. Jeszcze przed rebrandingiem organizacja zdobywała liczne sukcesy w Counter-Strike'u: Global Offensive. W ostatnim czasie drużyna nie należy już do ścisłej czołówki, zaliczając sporadyczne występy wśród najlepszych. Dla polskich fanów poczynania zespołu są jednak bardzo istotne. Powód takiego obrotu sytuacji jest prosty - jedno z miejsc w składzie zajmuje Michał "MICHU" Müller, którego uważa się za najlepszego rodzimego zawodnika.

Jak to organizacje mają w zwyczaju, oprócz dywizji często decydują się na inne formy promocji w postaci streamerów. Ruch organizacji był jednak dość zaskakujący, gdyż oficjalnie ogłosiła ona, że w szeregi projektu weszły siostry - Aleksandrę i Andreę Botez. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że zajmują się one... szachami.

Reklama

Siostry Botez zdołały osiągnąć dużą popularność, jak na tak nietypowe zajęcie. Ich kanał na Twitchu śledzi prawie 500 tysięcy osób, natomiast kanał YouTube przekroczył 200 tysięcy subskrybujących. Kobiety nie tylko operują w szachowym środowisku, choć gra zajmuje ważną część ich kontentu. Aleksandra i Andrea miały także okazję komentować profesjonalne pojedynki. W EnVy będą pełniły one funkcje kreatora treści.

Amerykański esportowy klub zdecydował się zatem wykorzystać trend, jaki pojawił się na szachy Duży wpływ na to mógł mieć serial Netflixa "Gambit Królowej", który został doceniony przez odbiorców.

-----------------------------------------------

Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii!

ZAGŁOSUJ i wygraj ponad 20 000 złotych - kliknij.

Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment. Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy