Reklama

Reklama

Epic Games ogłasza kolejną współpracę

​Epic Games na oficjalnym koncie Fortnite’a na Twitterze poinformowało, że nowym partnerem gry została firma odzieżowa Uniqlo. Nie jest potwierdzone, w jakim charakterze będzie zawarta współpraca. Istnieją jednak pewne domysły.

Amerykańskie studio tworzące Fortnite’a jest słynne z tego, że zawiera wiele nieszablonowych współprac. Partnerami Epic Games w przeszłości były tak wielkie marki jak: Marvel Studios, twórcy filmu John Wick 3 czy seria Nike Jordan stworzona przez Michaela Jordana we współpracy ze słynnym producentem ubrań. Teraz kolejna firma odzieżowa będzie tworzyła wspólny projekt z Epic Games, lecz wiele wskazuje na to, że w całkiem innym charakterze.

Dotychczas wszystkie współprace dotyczyły tego, co się dzieje bezpośrednio w grze. Teraz istnieją pogłoski, według których Epic Games miałoby wydać oficjalną serię ubrań sygnowaną studiem z motywami dotyczącymi Fortnite’a. Wykonawcą ubrań miałaby być firma Uniqlo, z którą współpracę zapowiedzieli "Epiccy" na twitterowym koncie Fortnite’a.

Reklama

To dość oczywisty kierunek, w którym Epic Games powinno podążać. Gra jest znana na całym świecie i ubrania z oficjalnej serii Fortnite zapewne będą sprzedawały się w zawrotnym tempie. Wielu obserwatorów jest zaskoczonych, że dopiero po dwóch latach od utworzenia gry i ponad rok od wybuchu jej wielkiej popularności, Amerykanie postanawiają uruchomić oficjalną serię ubrań.

Na razie nie mamy jednak potwierdzenia, czy na pewno na rzeczy jest współpraca w kwestii stworzenia nowej serii ubrań. Taki pomysł jednak by zapewne podbił wiele sklepów z ubraniami na całym świecie.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy