Reklama

Epic Games osłabiło strzelbę?

​Niedawno Epic Games dodało do Fortnite: Battle Royale nową broń. Była nią strzelba, która została zaprezentowana wraz z nowym sezonem. Wielu graczy jednak uważało, że sieje ona zbyt duży postrach i nadaje się do osłabienia. Czy twórcy gry zareagowali na prośby swoich klientów?

Epic Games bardzo często ma duże problemy z odpowiednim balansem broni. Mimo że zapewne pracownicy studia testują grę przed wydaniem poszczególnych aktualizacji, to niezadowolenie ze strony graczy nie jest rzadkością.

Niejednokrotnie byliśmy świadkami sytuacji, że po dużej aktualizacji, która miała na celu wprowadzić nową broń czy przedmiot do ekwipunku, tuż po niej dodawana zostawała specjalna łatka. Miała ona uzupełnić luki w tym przedmiocie, czy go po prostu poprawić. Tak też było z jedną ze strzelb, które zostały dodane w nowym sezonie.

Reklama

Wraz z aktualizacją o numerze 16.00 dodana została nowa broń - strzelba, która od początku siała duży postrach na serwerze. Z tego też powodu wielu członków społeczności uważało, że Epic Games powinno osłabić ją lub zrobić cos, by nie zadawała tak wielu obrażeń. Powstał nawet swego rodzaju ruch o nazwie "RIP Fortnite".

Miał on na celu ukazać - nieco hiperbolizując, że "umiera" gra. Okazało się, że pracownicy amerykańskiego studia wzięli sobie aktualną sytuację do serca i wzięli się za poprawkę. Opublikowali ją za sprawą aktualizacji 16.10. Nie jest ona jednak łatką, a dużą aktualizacją.

Jednak wnikliwi obserwatorzy Fortnite’a doszli do wniosku, że osłabienie szybkostrzelności broni nie do końca udało się "Epickim".  Filmiki wskazują na to, że poprawy nie ma lub jest nieznaczna. Wielu fanów jest zawiedzonych taką reakcją Epic Games. Istnieje jednak szansa, że kolejna poprawka zredukuje ten błąd poważniej.

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Epic Games
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy