Reklama

Epic Games sięga po kolejną legendę kina

​Kilka dni temu Epic Games zaprezentowało skórkę Predatora w Fortnite: Battle Royale, a wszystko wskazuje na to, że już kolejna postać z pogranicza fantastyki pojawi się w grze. Tym razem będzie to kobieta. Według różnych informacji ma być nią znana z "Terminatora" Sarah Connor.

Epic Games znane jest z tego, że w plikach umieszcza informacje, do których nie są w stanie dojść przeciętni użytkownicy, a gdy już ktoś je znajdzie, wówczas może odczytać bardzo ciekawe informacje.

Najczęściej są to innowacje, które studio zamierza wprowadzić do Fortnite’a w najbliższej przyszłości lub pozostałości po usuniętych treściach. Wielokrotnie właśnie w ten sposób różne przecieki miały swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Może być to nieco zadziwiające, że po tylu latach popularności tego battle royale’a "Epicy" nadal pozwalają sobie na powstające przecieki.

Reklama

Tym razem prawdopodobnie ponownie nastąpiły takowe. Fani odkryli, która postać znana z popkultury może być kolejnym bohaterem gry. Wszystko wskazuje na kogoś z uniwersum Terminatora. Sugeruje to między innymi także portal na mapie.

Od kilku miesięcy na mapie pojawiają się tajemnicze portale. Mają one prowadzić do światów takich produkcji jak między innymi The Walking Dead czy Stranger Things. Teraz pojawił się kolejny - nie ma wątpliwości, że ma on związek z supeprodukcją, w której główną rolę odegrał słynny Arnold Schwarzenegger.

Wiele wskazuje na to, ze główny bohater nie pojawi się w uniwersum gry, lecz jedna z postaci. Nazwy plików wskazują na to, że będzie to kobieca postać. Dlatego też pierwszą "podejrzaną" jest Sarah Connor - matka przyszłego filmowego twórcy ruchu oporu Johna Connora.

Wszystko jednak jest owiane wielką tajemnicą. Epic Games oficjalnie nie odnosi się do tych rewelacji, przez co nadal nie wiadomo czy podejrzenia fanów są słuszne, czy nie. O tym prawdopodobnie dowiemy się w ciągu najbliższych kilkunastu dni.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje