Reklama

Reklama

Epic Games wzmacnia bronie w Fortnite

​W ubiegłym tygodniu ruszył piąty sezon w Fortnite: Battle Royale. Niosło to za sobą wiele nowinek. Odświeżeniu poddany został także asortyment broni. Twórcy gry chyba jednak popełnili błędy, które naprawiają po kilku dniach.

Epic Games tradycyjnie miesza w asortymencie broni bardzo regularnie. Teraz nie można się temu dziwić, gdyż nadszedł nowy sezon, więc to całkiem zwyczajna praktyka, nawet w innych tytułach. Nie zawsze jednak udoskonalanie według "Epickich" jest tym samym dla graczy i całej społeczności wokół słynnego battle royale’a.

Duża częstotliwość zmian w wyposażeniu graczy czy czasami nawet mechanice rozgrywki jest irytująca szczególnie dla ludzi, którzy grają zawodowo w Fortnite’a i od nowa muszą uczyć się pewnych niuansów związanych z grą.

Reklama

Teraz pracownicy "Epickiego" studia najwyraźniej sami zorientowali się, że dokonali nieodpowiedniej modyfikacji. Okazało się, że strzelby w nowym sezonie są zbyt słabe. Producenci bardzo szybko na to zareagowali. Co dokładnie zmienili?

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie opublikowanym przez Epic Games, kwestia dotyczy wszystkich klas broni włącznie Epicką i Legendarną. Wersja ładowana od teraz ładuje się szybciej oraz ma o jeden pocisk w magazynku więcej.

W najmocniejszych rodzajach dokonano bardziej istotnych modyfikacji. Od teraz zasięg i moc zadawanych obrażeń są zwiększone. Wartości te nie są znacznie zmienione, lecz dla bardziej doświadczonych graczy z pewnością będzie to stanowiło istotną różnicę.

Czy to koniec zmian po dodaniu piątego sezonu? Jak na razie tego nie wiemy. Można się jednak z dużą dozą prawdopodobieństwa spodziewać wkrótce kolejnych aktualizacji modyfikujących obecny kształt gry. O tym przekonamy się w najbliższym czasie.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy